Accueil » Novinky » Vyhnite sa týmto 7 bežným chybám, ktoré robíme na diaľkových letoch, a užite si ten najlepší zážitok z cestovania!

Vyhnite sa týmto 7 bežným chybám, ktoré robíme na diaľkových letoch, a užite si ten najlepší zážitok z cestovania!

Pokiaľ ide o prežitie maratónu leteckej dopravy známeho ako lety na dlhé vzdialenosti, aj ostrieľaní cestovatelia môžu zakopnúť.

Od boja s jet lagom až po hydratáciu, vydať sa na dlhé cesty vo výške 36 000 stôp môže byť výzva.

Vytvoriť si komfortnú zónu v stiesnenej kabínke nie je vždy prechádzka ružovým sadom. Pozrime sa na niektoré z najčastejších chýb, ktoré robíme na diaľkových letoch, a na to, ako ich obísť.

1. Nepijete dostatok vody

The nízka vlhkosť v kabínach lietadiel môže rýchlo viesť k dehydratácii. Žiaľ, veľa pasažierov nepije dostatok vody, namiesto toho sa rozhoduje pre kofeínové alebo alkoholické nápoje, ktoré organizmus ešte viac dehydrujú.

Zostaňte hydratovaní pitím aspoň jeden liter vody na každé štyri hodiny letu.

2. Nepohybovať sa

Dlhé sedenie na jednom mieste môže viesť k hlboká žilová trombóza (DVT), potenciálne nebezpečný stav. Dajte si záležať vstať a pohybovať sa v kabíne každých pár hodín.

Čtěte také  Top 5 najneočakávanejších filmových párov, ktoré nám ukradli srdce

Vykonávanie niekoľkých jednoduchých strečingov a cvičení môže tiež pomôcť udržať krvný obeh.

3. Nesprávny spánok

Pásmová choroba je bežným problémom pre tých, ktorí letia na dlhé vzdialenosti. Nedostatok spánku alebo spánok v nesprávny čas môže zhoršiť jeho účinky.

Pokúste sa pár dní pred letom prispôsobiť svoj plán spánku časovému pásmu vašej destinácie.

4. Zabúdanie na balenie základných vecí

Častou chybou je, že si do príručnej tašky zabudnete zbaliť základné veci.

Veci ako a vankúš na krk, štuple do uší, maska ​​na oči, slúchadláa výmena oblečenia môže znamenať veľký rozdiel v úrovni vášho pohodlia počas a diaľkový let.

5. Nepoužívať slúchadlá s potlačením hluku

Nepretržité bzučanie motorov lietadla môže byť pre niektorých pasažierov dosť rušivé, takže je ťažké relaxovať alebo spať.

Investícia do páru dobra slúchadlá s potlačením hluku môže zmeniť hru.

Čtěte také  Ultimátny zoznam filmov, ktoré jednoducho musíte vidieť za svoj život

6. Jesť príliš veľa

Jedlo z leteckej spoločnosti má často vysoký obsah sodíka a môže viesť k nadúvaniu a nepohodliu.

Skúsiť jesť svetlo a vyhnite sa konzumácii príliš veľkého množstva jedla počas letu. Namiesto toho si pribaľte nejaké zdravé maškrty, ako je ovocie alebo orechy, ktoré si počas letu môžete dopriať.

7. Neobliekate sa pohodlne

Pohodlie by malo byť vašou najvyššou prioritou pri obliekaní na dlhý let. Vyhnite sa tesnému alebo obmedzujúcemu oblečeniu a rozhodnúť sa pre vrstvy, ktoré sa prispôsobia meniacim sa teplotám počas letu.

Dodržiavanie týchto opatrení vám môže pomôcť vyhnúť sa bežným nástrahám diaľkových letov a spríjemniť vám cestu.

Ak vám tieto tipy pomohli, neváhajte a zdieľajte tento článok na svojich platformách sociálnych médií. Šťastné cestovanie!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.