Accueil » Hry » Vizuálny test: iba 25 sekúnd na to, aby ste našli 3 skryté rozdiely: dokážete poraziť hodiny?

Vizuálny test: iba 25 sekúnd na to, aby ste našli 3 skryté rozdiely: dokážete poraziť hodiny?

Vypustite svojho vnútorného detektíva! Ponorte sa do sveta živých obrázkov a vyzvite svoj mozog, aby našiel subtílne rozdiely. Pre vás čaká návyková a zábavná hra!

Máte ostre oko pre detail a milujete zábavnú výzvu?

Skúste si svoje schopnosti v našej najnovšej hre a uvidíte, či dokážete nájsť tri rozdiely medzi dvoma pravdepodobne identickými obrázkami líšky rybačiacej – to všetko za 25 sekúnd!

Ako to funguje

Hra je jednoduchá: budete mať pred sebou dva obrázky vedľa seba.

Na prvý pohľad sa zdajú byť identické. Avšak, tri šikovné rozdiely boli vložené do obrázkov. 

Vašou výzvou je nájsť všetky tri rozdiely v určenom čase 25 sekúnd.

Prečo hrať túto hru?

Okrem toho, že je to zábavný spôsob, ako otestovať vaše pozorovacie schopnosti a rýchlosť, táto hra vám pomôže zlepšiť vašu pozornosť k detailom, koncentráciu a dokonca aj pamäť.

Okrem toho je to skvelý spôsob, ako si na chvíľu odpočinúť od svojej každodennej rutiny a aktivovať svoj mozog v zábavnej a náročnej aktivite.

Čtěte také  Uvoľnite svoje vnútorné detektívske schopnosti s touto fascinujúcou vizuálnou výzvou! Nájdite 2 nezvyčajné perie do 15 sekúnd!

Pripravený hrať?

Teraz, keď poznáte pravidlá, ste pripravení na túto výzvu? Pamätajte, že máte len 25 sekúnd na nájdenie všetkých troch rozdielov.

(c) Pushup

Neunáhlite sa však, pretože niektoré rozdiely môžu byť subtílnejšie ako iné. Vdýchnite si hlboko, sústreďte sa a začnite hru!

Riešenie

Ste si istí, že ste našli všetky tri rozdiely? Ak nie ste príliš istí, alebo ak ste len zvedaví, kde sa skrývali tie šikovné rozdiely, nebojte sa!

Nižšie sme zverejnili obrázok s rozdielmi, ktoré sú pre vás obkreslené, aby ste mohli skontrolovať vaše odpovede.

Bavila vás táto hra? Ak áno, radi by sme, keby ste ju zdieľali so svojimi priateľmi a rodinou na sociálnych sieťach! Pozrime sa, kto z vašej kruhu má najostrejšie oči a najrýchlejšie prsty.

(c) Pushup

Objavte viac hier

A ak sa vám táto hra páčila, ste na šťastie! Pravidelne zverejňujeme rôzne pozorovacie hry, vrátane ďalších rozdielových hier, hľadanie odlišného, hľadanie skrytého objektu a ďalšie.

Čtěte také  Vizuálna skúška: Ukážte 5 nepárnych krabov za 35 sekúnd alebo menej! Pripraviť, nastaviť, ísť!

 Takže, dávajte pozor na našu webovú stránku pre viac zábavy a výziev na testovanie vašich pozorovacích schopností. Ďakujeme za hranie a zostaňte ostrí!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.