Accueil » Hry » Vizuálna skúška: Dokážete nájsť číslo 39 za menej ako 25 sekúnd? Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti pomocou tejto záludnej úlohy!

Vizuálna skúška: Dokážete nájsť číslo 39 za menej ako 25 sekúnd? Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti pomocou tejto záludnej úlohy!

Ste pripravení na túto výzvu? Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti a zistite, či dokážete nájsť číslo 39 za menej ako 25 sekúnd. Pripraviť, nastaviť, ísť!

Ste pripravení na výzvu? Na sociálnych sieťach v rôznych krajinách sa rozmohli vizuálne testy.

Je čas otestovať si koordináciu oko-ruka a zistiť, či dokážete za menej ako 25 sekúnd nájsť číslo 39 medzi číslami 36. Stačí sa pozrieť na obrázok nižšie a nájsť číslo 39 (obrázok v hornej časti článku je tam len na ilustráciu).

Dokážete to? Poďme to zistiť.

Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti pomocou tejto záludnej úlohy!

Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti pomocou tejto zábavnej vizuálnej úlohy na potrápenie mozgu. Dokážete nájsť číslo 39 za menej ako 25 sekúnd?

Pozorne sa pozrite na obrázok nižšie, pretože práve na tento obrázok musíte zamerať svoju pozornosť, nie na obrázok v hornej časti článku, ktorý je tam len na ilustračné účely.

Je čas otestovať svoje schopnosti – podarí sa vám nájsť číslo 39 skôr, ako vyprší čas?

Čtěte také  Myslíte si, že ste pozorný? Nájdite 3 skryté rozdiely medzi týmito obrázkami chlapca a psa za len 15 sekúnd! Odvážite sa vyskúšať?
(c) Pushup

Táto vizuálna hlavolamová úloha je skvelým spôsobom, ako otestovať svoje pozorovacie schopnosti. Musíte rýchlo nájsť číslo 39 medzi inými číslami, napríklad 36.

Na úspešné splnenie tejto úlohy si musíte nájsť čas a pozorne sa sústrediť . Dobre sa rozhliadnite po číslach a pokúste sa nájsť medzi nimi súvislosti.

Skupinu čísel môžete prehľadávať v smere zľava doprava alebo hľadať vzory, ktoré by vás mohli upozorniť na číslo 39. Túto úlohu neponáhľajte a venujte jej čas na premýšľanie – ak sa budete sústrediť, číslo 39 určite nájdete za menej ako 25 sekúnd!

Výzva pozorovacích hier

Pozorovacie hry sú skvelým spôsobom, ako otestovať a zlepšiť našu schopnosť pozorovať veci okolo nás.

Môžu byť pomerne náročné, pretože si vyžadujú, aby sme venovali veľkú pozornosť detailom, zapamätali si veci a rozpoznávali vzory.

Čtěte také  Vizuálna výzva: dokážete všetky nezvyčajné kačice nájsť za menej ako 25 sekúnd? Pripojte sa a dokážte to teraz!

Aby sme boli v týchto hrách úspešní, je dôležité trénovať trpezlivosť a neponáhľať sa. Ak sa cítite preťažení, skúste si hru rozdeliť na menšie úlohy a postupujte postupne.

Ďalším užitočným tipom je kresliť alebo zapisovať si postrehy hneď, ako ich urobíte. Pomôže vám to sledovať pokrok a pomôže vám to zostať sústredení.

Tieto typy hier môžu byť skvelým spôsobom, ako sa zabaviť a zároveň precvičiť náš mozog. Ako pri všetkom ostatnom, aj tu platí, že cvičenie robí majstra.

Preto sa nenechajte odradiť, ak vám bude chvíľu trvať, kým sa začnete v týchto hrách zlepšovať. Vďaka sústredeniu a odhodlaniu sa vám to nakoniec podarí.

Našli ste číslo 39 medzi číslami 36? Ak si myslíte, že áno, čo keby sme si overili, či sa vám podarilo vyriešiť hádanku? Poďme to zistiť!

Čtěte také  Rozdielová hra: Vyskúšajte svoje vizuálne schopnosti a nájdite 3 rozdiely za maximálne 25 sekúnd!

Riešenie úlohy

Gratulujeme tým, ktorým sa podarilo nájsť číslo 39 medzi číslami 36 za menej ako 25 sekúnd! Ak sa vám ho nepodarilo nájsť, nezúfajte, obrázok s riešením vám prinášame.

(c) Pushup

Ak chcete zlepšiť svoju koncentráciu a pozorovacie schopnosti, prečo si ich netrénovať pravidelným hraním hier? Zdieľajte túto hru so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach, pretože je to skvelý spôsob, ako si tieto schopnosti otestovať a zlepšiť.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.