Accueil » Novinky » Top 5 najobľúbenejších televíznych postáv všetkých čias – Súhlasíte s našim výberom?

Top 5 najobľúbenejších televíznych postáv všetkých čias – Súhlasíte s našim výberom?

Objavte čarovníkov, ktorí ukradli naše srdcia. Kto je na čele zoznamu najúžasnejších postáv televízie?

Je niečo magické na dobre vykreslených televíznych postavách. Rozosmejú nás, donútia nás plakať a udržujú nás pripútaných k obrazovke epizódu za epizódou. Zatiaľ čo niektoré postavy sú navrhnuté tak, aby sme ich nemali radi, iné si získajú naše srdcia svojím šarmom, duchaplnosťou a ľudskosťou. V našom najnovšom zozname sme zostavili takéto pútavé osobnosti. Ak ste fanúšikmi týchto srdcervúcich postáv, mohli by ste si tiež pozrieť naše hodnotenia Top 5 televíznych seriálov oslavujúcich priateľstvo a Top 3 kriminálne seriály, alebo naše hodnotenia Top 3 kriminálne seriály.

1. Chandler Bing – Priatelia

Chandler Bing z kultového televízneho seriálu Priatelia je jednou z najobľúbenejších postáv na malých obrazovkách. Jeho sebaironický humor spolu s jeho excentrickou osobnosťou ho robia obľúbeným fanúšikmi.

Napriek jeho mnohým nedostatkom a neistotám, Chandlerova vernosť voči priateľom a jeho trvalá láska k Monice ho robia skutočne srdcervúcim.

Čtěte také  Top 5 filmové adaptácie, ktoré prevyšujú svoje knižné protipóly!

2. Leslie Knope – Parky a rekreácia

Leslie Knope, nadšená zamestnankyňa vo verejnej správe v seriáli Parky a rekreácia, je neodolateľná.

Jej nekonečný optimismus, oddanosť jej práci a neochvejná podpora jej priateľov ju robia jednou z najľúbenejších postáv na televíznych obrazovkách.

3. Jim Halpert – The Office

Kto by odolal šarmu Jim Halperta z seriálu The Office? Jeho vychladená osobnosť, vtipné žarty a sladký, trvajúci príbeh lásky s Pam ho robia jednou z najobľúbenejších postáv na televíznych obrazovkách.

4. Eleven – Stranger Things

Napriek svojim nadprirodzeným schopnostiam a tajomnej minulosti je postava Eleven zo seriálu Stranger Things postavou, ktorú diváci nemôžu nepodporovať.

Jej odvaha, vernosť jej priateľom a odhodlanie prekonať svoju minulosť ju robia nesmierne srdcervúcou postavou.

5. Tyrion Lannister – Hra o tróny

Napriek tomu, že patrí do známej rodiny Lannisterovcov v seriáli Hra o tróny, Tyrion Lannister je postava, ktorú diváci po celom svete začali milovať.

Čtěte také  Od poličiek s hračkami až na strieborné plátno: 3 úžasné fakty, ktoré treba vedieť o Barbie filme!

Jeho ostrý duch, nehanbená čestnosť a odolnosť v tvári protivenstva ho robia výnimočnou postavou v seriáli plnom komplexných osobností.

Hoci tieto postavy sú fiktívne, ich príbehy a osobnosti rezonujú s nami na hlboko ľudskom úrovni. To je sila skvelej rozprávky.

Radi by sme počuli vaše myšlienky o tomto zozname. Zdieľajte tento článok na sociálnych médiách a dajte nám vedieť, kto sú vaše obľúbené postavy z televízie!

A nezabudnite si pozrieť aj naše ďalšie hodnotenia pre viac zábavy s televíziou a filmom!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.