Accueil » Novinky » Top 5 najneočakávanejších filmových párov, ktoré nám ukradli srdce

Top 5 najneočakávanejších filmových párov, ktoré nám ukradli srdce

V magickom svete kinematografie často nachádzame lásku na tých najneočakávanejších miestach.

Páry, ktoré by na papieri nemali fungovať, ale nejako na obrazovke vytvárajú a jedinečná chémia, ktorá zanechá divákov v zajatí. Ak máte radi dobrý, netradičný milostný príbeh, prídete si na svoje.

Pripútajte sa, keď vás prevedieme divokou jazdou našich 5 najnepravdepodobnejších filmových párov.

Potom sa neváhajte ponoriť do našich ďalších rebríčkov, ktoré zahŕňajú 5 najstrašidelnejších milostných príbehov vo filme, 5 najnezabudnuteľnejších romantických scén vo filme a 5 najlepších milostných piesní.

1. Ennis a Jack – Skrotená hora

V čase a na mieste, kde bola ich láska považovaná za škandalóznu, sa Ennis (Heath Ledger) a Jack (Jake Gyllenhaal) našli.

Ich príbeh je dojímavou pripomienkou toho láska nepozná hraniceani tie, ktoré stanovila spoločnosť.

Ich komplikovaný vzťah a tragický koniec z nich robia jeden z najnepravdepodobnejších, no zároveň nezabudnuteľných filmových párov.

Čtěte také  5 najlepších zvratov na konci filmu, ktoré sme nečakali: tie filmové konce, ktoré nám vyrazili hlavu

2. Harold a Maude – Harold a Maude

Morbídne posadnutý mladý muž a excentrická staršia žena sa nemusia javiť ako ideálna súhra, no Harold a Maude jedinečné spojenie chytil za srdce mnohých.

Ich nekonvenčný milostný príbeh ukazuje, že vek je len číslo, pokiaľ ide o skutočnú lásku.

3. Vivian a Edward – Pretty Woman

Bohatý obchodník a pouličná šikovná prostitútka – v nebi sa sotva zhodujú. V Pretty Woman však Vivian (Julia Roberts) a Edward (Richard Gere) nakoniec vzdorovali všetkým prekážkam.

Ich milostný príbeh to ukázal láska môže kvitnúť na najneočakávanejších miestacha za to si vyslúžili miesto v našom zozname.

4. Pat a Tiffany – Silver Linings Playbook

Nestáva sa každý deň vidieť romantickú komédiu s dvoma postavami, ktoré zápasia s problémami duševného zdravia.

Napriek tomu Pat (Bradley Cooper) a Tiffany (Jennifer Lawrence) v Silver Linings Playbook dokázali vytvoriť hlboko dojemný a autentický milostný príbeh ktorý rezonuje s mnohými.

Čtěte také  6 najlepších mrazených dezertov, ktoré si toto leto nesmiete nechať ujsť

5. Shrek a princezná Fiona – Shrek

Zelený zlobr a krásna princezná – rozprávajte sa o nepravdepodobnom páre. Milostný príbeh Shreka a princeznej Fiony je nádhernou pripomienkou krása je skutočne v očiach pozorovateľa.

Ich nekonvenčný románik si získal srdcia detí aj dospelých, čím si zaslúžia prírastok do nášho zoznamu. Vo svete kinematografie má láska často tie najneočakávanejšie podoby.

Tieto nepravdepodobné filmové páry nám pripomínajú, že láska nie je obmedzená spoločenskými normami, vekom, sociálnou triedou, duševným zdravím alebo dokonca druhom.

Dúfame, že sa vám náš odpočet 5 najnepravdepodobnejších filmových párov páčil.

Ak vás to zaujalo, neváhajte to zdieľať na svojich platformách sociálnych médií a pustite svojich priateľov do týchto nekonvenčných príbehov lásky.

A nezabudnite, máme množstvo ďalších rebríčkov, ktoré na vás čakajú, aby ste ich preskúmali!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.