Accueil » Novinky » Top 5 najdesivejších milostných príbehov, aké kedy boli vo filme natočené

Top 5 najdesivejších milostných príbehov, aké kedy boli vo filme natočené

Svet filmu je rozsiahly a rozmanitý so žánrami, ktoré vyhovujú každému vkusu. Od romantiky po horor, pre každého je tu niečo.

Niektoré filmy si však trúfajú kombinovať tieto žánrevytvárajúce príbehy, ktoré sú rovnako desivé ako romantické.

Toto sú príbehy, ktoré nás držia na okraji sedadiel, naše srdcia búšia rovnakým dielom strachom a láskou.

Ak ste fanúšikom takýchto napínavých romantických príbehov, máme pre vás lahôdku.

1. Crimson Peak (2015)

Guillermo del Toro Crimson Peak je vizuálne úžasný gotický romantický horor. Príbeh lásky medzi nevinnou Edith a tajomným Thomasom, odohrávajúci sa na pozadí strašidelného sídla, je rovnako mrazivý ako očarujúci.

2. Pustite toho pravého dovnútra (2008)

Tento švédsky romantický horor Pustite dnu toho pravého prináša jedinečný zvrat do upírskeho žánru. Puto vytvorené medzi šikanovaným chlapcom a upírskym dieťaťom je sladké aj desivé, čo svedčí o sile lásky tvárou v tvár strachu.

Čtěte také  Uvoľnite svojho tínedžerského ducha s týmito 5 najlepšími hymnami o dospievaní

3. Teplé telá (2013)

Teplé telá je postapokalyptický milostný príbeh o zombie, ktorý prekvapivo funguje. Vzťah medzi človekom, ktorý prežil, a vnímavým zombie je plný humoru, srdca a poriadneho strachu.

4. Fantóm opery (2004)

Klasická rozprávka o Fantóm opery je jedným z lásky, posadnutosti a hrôzy. Fantómova láska ku Christine je rovnako strašidelná ako samotná opera, vďaka čomu si tento film musia fanúšikovia strašidelných milostných príbehov pozrieť.

5. The Fly (1986)

V neposlednom rade Davida Cronenberga The Fly je strašný príbeh o láske a premene. Príbeh lásky Setha a Veronicy je testovaný, keď ho Sethov experiment premení na groteskného hybrida človeka a muchy.

Tieto filmy ukazujú vzrušujúci potenciál spojenia romantiky a hororu. Pripomínajú nám, že lásku možno nájsť na tých najneočakávanejších miestach, dokonca aj uprostred strachu a nebezpečenstva.

Možno to nie sú vaše typické milostné príbehy, ale určite sú nezabudnuteľné.

Čtěte také  Pozrite si 5 najzaujímavejších pláží na svete, ktoré rozhodne musíte navštíviť!

Ak sa vám páčilo naše hodnotenie 5 najstrašidelnejších príbehov lásky vo filme, neváhajte ho zdieľať na svojich platformách sociálnych médií. Nezabudnite si pozrieť aj naše ďalšie obľúbené rebríčky. Príjemné prezeranie!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.