Accueil » Novinky » Top 3 Disney zlodeji, ktorých milujeme nenávidieť: Vieš uhádnuť, kto sa dostal na zoznam?

Top 3 Disney zlodeji, ktorých milujeme nenávidieť: Vieš uhádnuť, kto sa dostal na zoznam?

Ponoťte sa do temnej stránky kúziel a zlosti s našim hodnotením najznámejších zlodejov Disneyho. Kto si získa korunu najobľúbenejšieho zloducha?

Všetci vieme, že Disney je známy pre svoje očarovávajúce princezné, statečných hrdinov a kúzelné príbehy, ktoré zaujali publikum už desaťročia.

Ale nezabúdajme na zlodejov, tých nechvalne známych postáv, ktoré robia cesty našich hrdinov ešte vzrušujúcejšími.

Hoci môžeme opovrhovať ich zlomyseľnými skutkami a nekompromisnými ambíciami, nemôžeme si pomôcť, ale nechať sa nimi fascinovať.

A ak ste fanúšikmi rebríčkov tak ako my, prečo si neskontrolujete naše hodnotenia Top 5 televíznych seriálov oslavujúcich priateľstvo, Top 3 kriminálnych seriálov alebo Top 5 Marvel superhrdinov?

1. Scar z Kráľa leva

Scar, zradný a zároveň karizmatický lev z Kráľa leva, zaujíma prvú priečku nášho zoznamu. Jeho zákerne plány na zbavenie sa brata Mufasu a prechopírovania Pride Landov okúzlili divákov, zatiaľ čo jeho zlomyseľný šarm a suchý humor z neho urobili postavu, ktorú sme milovali nenávidieť.

Čtěte také  6 najlepších mrazených dezertov, ktoré si toto leto nesmiete nechať ujsť

2. Ursula z Malého morského víly

Na druhom mieste je prefíkaná morská čarodejnica Ursula z Malého morského víly.

Jej neúnavné snaženie o moc a ochota oklamať chudobnú a nedokážu Ariel, aby dosiahla svoje ciele, z nej robia jednu z najnechutnejších Disneyho zlodejov.

Predsa len, jej výstredná osobnosť a nezabudnuteľné vystúpenie s piesňou Chudá nešťastná duša z nej robia zloducha, ktorého si nemôžeme nechať ujsť.

3. Gaston z Krásnej a zveri

Tretie miesto získava Gaston, narcistický lovec z Krásnej a zveri.

Jeho neúnavné snaženie získať Belle, napriek jej jasnému nezáujmu, a jeho odhodlanie zabiť Zver za každú cenu z neho robia zloducha, ktorého nemôžeme neznášať.

Napriek jeho zlomyseľnosti, Gastonov prehnaný šarm a humor ho robia postavou, ktorou diváci nemôžu byť nezabávaní.

Zlodeji z Disneyho filmov, hoci zlí a nekompromisní, zohrávajú dôležitú úlohu pri tvorbe zaujímavých a nezabudnuteľných príbehov. Vyzývajú našich hrdinov, kladú našu hodnoty pod otáznik a v niektorých prípadoch nás dokonca rozosmejú.

Čtěte také  Top 5 Marveloví superhrdinovia, ktorých si zaslúžia tvoju oddanosť

Sú to postavy, ktoré milujeme nenávidieť, a tento zoznam je poctou niektorým z najlepších v oboru.

Našiel sa na zozname váš obľúbený Disneyho zloduch? Nechajte nás to vedieť a slobodne zdieľajte tento článok na sociálnych médiách! A nezabudnite si pozrieť naše ďalšie hodnotenia pre viac zábavy a zapojenia.

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.