Accueil » Hry » Rozdielová hra: Závod proti času – Nájdite 3 rozdiely za len 30 sekúnd!

Rozdielová hra: Závod proti času – Nájdite 3 rozdiely za len 30 sekúnd!

Rozpúšťajte svojho vnútorného detektíva! Ponorte sa do sveta detailov a objavov v tejto vzrušujúcej hre plnej rozdielov. Vyzvite svoje pozorovacie schopnosti a užite si hodiny zábavy!

Krokujte dopredu a otestujte svoje pozorovacie schopnosti s našou najnovšou hrou! Tentoraz sme pre vás pripravili výzvu založenú na dvoch obrázkoch gréckej šaláty.

Máte iba 30 sekúnd na to, aby ste našli všetky tri rozdiely. Myslíte si, že to zvládnete?

Výzva

Pravidlá hry sú jednoduché. Ukážeme vám dva takmer identické obrázky gréckej šaláty. Vašou úlohou je nájsť tri rozdiely medzi nimi.

Len sa ponáhľajte, tik-tak tik-tak, máte len 30 sekúnd na to, aby ste ich našli všetky!

(c) pushup

Ako hrať

Aby ste začali hru, jednoducho sa pozrite na oba obrázky. Použite myšku na klikanie na rozdiely, keď ich uvidíte. Pamätajte, že hľadáte tri rozdiely a máte len 25 sekúnd. Ste pripravení? Na mieste? Štart!

Našli ste ich?

Ako sa vám darilo? Dokázali ste nájsť všetky rozdiely včas? Ak si myslíte, že ste ich našli všetky, alebo ak vám došiel čas a chcete si skontrolovať svoje odpovede, posuňte sa na koniec tohto článku.

Čtěte také  Vizuálna výzva: dokážete všetky nezvyčajné kačice nájsť za menej ako 25 sekúnd? Pripojte sa a dokážte to teraz!

Riešenie

Obrázok s označenými rozdielmi sme umiestnili nižšie. Nezúfajte, ak ste ich nenašli všetky – táto hra je navrhnutá tak, aby bola výzvou! Ale nebojte sa, s trochou cviku sa stanete profesionálom v krátkom čase.

(c) pushup

Zdieľajte a objavujte ďalšie hry

Bavila vás táto hra? Prečo ju nesdíľate so svojimi priateľmi na sociálnych médiách? Pozrite, kto z vašich známych dokáže nájsť všetky rozdiely v najkratšom čase.

A ak máte chuť na viac, pozrite sa na naše ďalšie hry. Publikujeme rôzne pozorovacie hry, vrátane rozdielových hier, nájdenia nepárového prvku, hľadania skrytého objektu a mnoho ďalších.

Tak prečo čakať? Začnite objavovať a výzvite sa s našimi zábavnými a vzrušujúcimi hrami. Pretože tu na našej stránke sa zábava nikdy nekončí!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.