Accueil » Hry » Rozdielová hra: Nájdite 3 rozdiely do 20 sekúnd (ak dokážete!)

Rozdielová hra: Nájdite 3 rozdiely do 20 sekúnd (ak dokážete!)

Rozpútaj svoje orliacie oko v tejto energizujúcej hre plnej rozdielov! Ponorte sa do sveta detailov a vyzvite svoje pozorovacie schopnosti na maximum.

V oblasti ohromujúcich hádaniek a mozgových hier vám prinášame niečo nové – hru, ktorá kombinuje vzrušenie časového výzvy s radosťou z vizuálnej hádanky.

Táto hra je zábavná, rýchla výzva, ktorá vás žiada, aby ste nachádzali tri rozdiely medzi dvomi obrazmi – a to v rámci doby trvania vzrušujúcich 20 sekúnd.

Obrazy zobrazujú pokojnú táborovú scénu, krásne detaily a lákavosť prírody.

Výzva? Rozdiely sú šikovne skryté, čo ich robí ťažšie nájsť ako priemernej hádanky.

 

Rozdielová hra: Nájdite 3 rozdiely do 20 sekúnd (ak dokážete!)
© pushup

 

Ako hrať

Starostlivo si prezrite oba obrázky a nájdite tri rozdiely. Pamätajte si, že máte len 20 sekúnd!

Táto hra testuje nielen vaše pozorovacie schopnosti, ale aj schopnosť pracovať pod tlakom.

Nebojte sa, ak to nezvládnete hneď napoprvé, krása tejto hry spočíva v tom, že ju môžete skúsiť znova a znova a nikdy sa neomrzí.

Čtěte také  Rozdielová hra: Máš 20 sekúnd na to, aby si našiel 3 rozdiely! Skús uspieť!

Výhody hry

Okrem toho, že je to jednoznačne zábavná zábava, táto hra tiež pomáha zlepšovať vaše pozorovacie schopnosti, koncentráciu a kognitívnu rýchlosť.

Je skvelým spôsobom, ako si rýchlo precvičiť mozog počas prestávky na kávu, medzi úlohami alebo kedykoľvek potrebujete rýchly mentálny stimul.

Veľké odhalenie

A teraz moment, na ktorý ste všetci čakali. Vieme, ako frustrujúce je nenájsť všetky rozdiely, najmä keď ste si istí, že ste prehliadli každý pixel.

Takže na konci hry odhalíme riešenia tým, že zverejníme obrázok s ohraničenými rozdielmi. Ale pamätajte, že kuknutie je dovolené až potom, čo ste sa snažili zo všetkých síl!

Ak sa vám táto hra páčila, prečo ju nesdíľate so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach? Vždy je to zábavnejšie, keď môžete vyzvať svojich priateľov a porovnávať skóre.

Čtěte také  Prebijte se do trezoru: Máte dosť šikovnosti na rozluštenie 3-ciferného kódu do 20 sekúnd?

Nezabudnite si pozrieť aj naše ďalšie hry. Pravidelne publikujeme rôzne pozorovacie hry, vrátane hier s rozdielmi, nájdi jedno odlišné a nájdi skryté objekty.

No, na čo ešte čakáte? Pripravte sa na hru a uvidíme, či dokážete nájsť rozdiely za 20 sekúnd alebo menej! Veľa šťastia a príjemnú zábavu!

 

Rozdielová hra: Nájdite 3 rozdiely do 20 sekúnd (ak dokážete!)
© pushup

 

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.