Accueil » Hry » Rozdielová hra: Máš 20 sekúnd na to, aby si našiel 3 rozdiely! Skús uspieť!

Rozdielová hra: Máš 20 sekúnd na to, aby si našiel 3 rozdiely! Skús uspieť!

Rozhodnite sa prebudzovať vašu vnútorného detektíva s touto napínavou hrou na rozdiely! Vylepšujte svoje pozorovacie schopnosti a užívajte si hodiny zábavy!

Ak ste fanúšikom hádaniek a mozgových rozhýračiek, určite si obľúbite našu novú hru, ktorá testuje vaše pozorovacie schopnosti.

Táto hra sa týka nápojov a budete mať len 20 sekúnd na nájdenie troch rozdielov medzi dvomi takmer identickými obrazmi.

Ste pripravení na výzvu?

Hra

Hra je jednoduchá, zábavná a môže ju hrať ľudia všetkých vekových kategórií. Poskytneme vám dva obrazy, ktoré na prvý pohľad vyzerajú rovnako.

Napriek tomu medzi nimi sú tri jemné rozdiely. Vaša úloha, ak sa rozhodnete ju prijať, je identifikovať tieto rozdiely v 20 sekundách alebo menej.

Ako hrať

Na hranie jednoducho musíte pozrieť na dva obrazy vedľa seba a nájsť rozdiely. Znie to jednoducho, však sa nenechajte nachytať!

Niektoré rozdiely sú ľahko viditeľné, zatiaľ čo iné sú náročnejšie a budú vyžadovať ostré oko.

Čtěte také  Nájdite 4 rozdiely medzi týmito pandami za len 20 sekúnd! Pripravení, pozor, štart!
(c) pushup

Tipy a triky

Pre vyniknutie v tejto hre odporúčame prehľadávať obrazy zľava doprava a zhora nadol. Venovať pozornosť farbám, tvarom a veľkostiam. Pamätajte si, že diabol sa skrýva v detailoch!

Riešenie

Nemôžete nájsť všetky rozdiely? Nebojte sa! Zverejníme riešenie. Zdieľame obraz s označenými rozdielmi, aby ste videli, čo ste prehliadli.

(c) pushup

Zdieľajte a objavujte

Dokončili ste hru? Zdieľajte svoje skúsenosti na svojich profiloch na sociálnych médiách. Vyzvite svojich priateľov a pozrite, kto má najostrejší zrak.

Ak sa vám páčia hry ako táto, máme pre vás ešte mnoho ďalších. Od nájdi nepárový objekt po nájdi skrytý predmet, máme rôzne pozorovacie hry, ktoré vám vyzvú vaše vizuálne vnímanie.

Nezabudnite si pozrieť aj naše ďalšie hry s rozdielmi. Tieto zábavné a interaktívne hry sú skvelým spôsobom, ako otestovať vaše pozorovacie schopnosti a udržať váš mozog ostrovný.

Čtěte také  Zaujímavá hádanka na zamyslenie: Dokážete nájsť tri neobvyklé čierne bobule za menej ako 25 sekúnd? Pripravení, pozor, štart!

Ste pripravení otestovať svoje detektívne schopnosti? Hra môže začať!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.