Accueil » Novinky » Od poličiek s hračkami až na strieborné plátno: 3 úžasné fakty, ktoré treba vedieť o Barbie filme!

Od poličiek s hračkami až na strieborné plátno: 3 úžasné fakty, ktoré treba vedieť o Barbie filme!

Vstúpte do lesklého sveta Hollywoodu, keď odhaľujeme päť prekvapivých tajomstiev za veľmi očakávaným filmom ‘Barbie’, v ktorom hrajú charismatická Margot Robbie a srdcovýkroťa Ryan Gosling.

Práve keď si mysleli, že svet kinematografie nemôže byť ešte vzrušujúcejší, Hollywood nám pripomína, že žijeme v čase, keď sa dokážu oživiť aj naše spomienky na detstvo na plátne.

Ikonickej Babie bábiky, módnemu symbolu, ktorý sa stal súčasťou mnohých dievčenských snov, vykráča z ružovej Snovej domčeky do skutočného sveta.

S austrálskou herečkou Margot Robbie a kanadským herecom Ryanom Goslingom v hlavných úlohách, tento film sa stane kinematografickým ohňostrojom, ktorý je rovnako živý, inšpiratívny a rozmanitý ako svet Barbie.

Castingový úspech

Pokiaľ ide o obsadenie, je ťažké si predstaviť niekoho, kto by mohol lepšie zahrať Barbie než Margot Robbie. Táto herečka, nominovaná na Oscara, je známa svojou všestrannosťou a schopnosťou vteliť sa do rôznych postáv.

Na druhej strane, Ryan Gosling, známy svojimi ohnivými vzhľadom a hereckými schopnosťami, si zahrá rolu Kena. Toto obsadenie určite pridáva filmu prestíž.

Málo kto vie, že Margot Robbie nebola pôvodnou voľbou pre hranie tejto slávnej bábiky. Najprv bola oslovená Amy Schumer, neskôr Anne Hathaway. Ale úprimne, kto iný by mohol tak dokonale vteliť Barbie ako Margot Robbie?

Ružová je nová čierna!

Na film bolo potrebné obrovské množstvo ružovej farby, aby sa vytvoril umelý pozadie pomocou intenzívneho ružového odtieňa.

Lauren Proud, viceprezidentka medzinárodného marketingu v spoločnosti Rosco, vedúcom predajcom farieb v USA, povedala Los Angeles Times, že film vyčerpal celé ich zásoby ružovej farby, čo spôsobilo národný nedostatok tejto farby!

Ohromujúce čísla

Dňa 14. augusta oznámila spoločnosť Warner Bros, že film Barbie ukončil svoj tretí po sebe idúci týždeň na čele severoamerického tržného rebríčka s 502,6 miliónmi dolárov. Je to obrovská suma, ktorá sa ešte zväčší vzhľadom na medzinárodný úspech filmu!

Takže, ste pripravení vstúpiť do sveta Barbie? Nezabudnite sa podeliť o svoje nadšenie z nadchádzajúceho filmu Barbie na svojich sociálnych médiách.

Čtěte také  Top 5 najneodolateľnejších príchutí zmrzliny, ktoré musíte vyskúšať!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.