Accueil » Novinky » Nepredvídateľné dôsledky filmu Barbie: Nedostatok ružovej farby, problémy vo vzťahoch a ďalšie!

Nepredvídateľné dôsledky filmu Barbie: Nedostatok ružovej farby, problémy vo vzťahoch a ďalšie!

Po masívnej propagačnej kampani sa do kín konečne dostal očakávaný Barbie film, ktorý nás už niekoľko mesiacov topí v ružovej cukrovej vate.

Podľa očakávania sa film teší ohromujúcemu úspechu, ale viedol aj k niektorým nečakaným dôsledkom v našom každodennom živote. Od spochybňovania vzťahov až po vytváranie nedostatku ružovej farby, tento film určite urobil dojem.

Testovanie geminizmu vášho partnera po zhliadnutí filmu

Mnohé ženy po zhliadnutí filmu Barbie prehodnocujú svoje vzťahy. Niektoré dokonca testujú feminizmus svojho partnera tým, že merajú jeho vnímanie feministického diskurzu filmu.

Zdá sa, že táto nová prax núti niektoré ženy, aby sa rozišli so svojimi partnermi, ak majú pocit, že ich drahá polovička nezdieľa rovnaké feministické názory, aké sú zobrazené vo filme.

Podrobenie „Barbie testu“

  • Diskutujte o tom, ako film zobrazuje posilnenie postavenia žien a rodovú rovnosť
  • Pýtajte sa svojho partnera na jeho názory na témy a posolstvá filmu
  • Zistite, či sa ich názory zhodujú s vašimi vlastnými hodnotami a presvedčením
Čtěte také  Ultimátny zoznam filmov, ktoré jednoducho musíte vidieť za svoj život

Hoci sa to niekomu môže zdať ako extrémny prístup, vykonanie „Barbie testu“ môže odhaliť dôležité poznatky o kompatibilite vzťahu a spoločných hodnotách.

Barbiecore a nedostatok ružovej farby

Barbie je viac než len hračka alebo výrobok; je to životný štýl známy ako barbiecore, kde vládne ružová farba vo všetkých svojich odtieňoch.

Obzvlášť obľúbený je pantónový odtieň ružovej 219 C, ktorý často sprevádzajú módne neónové farby, trblietky a lesklé doplnky.

Táto estetika sa výrazne prejavuje v dizajne filmových kulís, pričom režisérka Greta Gerwigová povedala Architectural Digest, že chcela, aby boli ružové farby „veľmi jasné“ a aby bolo všetkého „až príliš veľa“.

Oddanosť filmu barbiecore estetike údajne viedla k nevídanému dopytu po ružovej farbe, konkrétne Pantone 219 C.

Tento náhly nárast popularity spôsobil celosvetový nedostatok obľúbeného odtieňa.

Alternatívne spôsoby, ako prijať barbiecore

  • Experimentujte s rôznymi odtieňmi ružovej farby vo vašom domácom interiéri
  • Pridajte do svojho šatníka neónové a trblietavé akcenty
  • Začlenite do svojho osobného štýlu lesklé doplnky a výrazné kúsky
Čtěte také  Top 5 najobľúbenejších televíznych postáv všetkých čias - Súhlasíte s našim výberom?

Ak máte kvôli nedostatku ružovej farby problém nájsť jej dokonalý odtieň, stále existuje veľa spôsobov, ako si osvojiť barbecue životný štýl bez toho, aby ste sa museli spoliehať na Pantone 219 C.

Spanie v Barbie dome snov

Fanúšikovia Barbie teraz môžu zažiť dokonalé prespanie tým, že strávia noc v dome snov ikonickej bábiky. známe sídlo je k dispozícii na prenájom na Airbnb, vďaka čomu sa hostia môžu ponoriť do sveta Barbie ako nikdy predtým.

Ambiciózna vízia filmu Barbie priťahuje ešte väčšiu pozornosť k značke a jej rôznym ponukám vrátane možnosti ubytovať sa v DreamHouse.

Film, ktorý režírovala Greta Gerwigová a v ktorom si zahrali Margot Robbie a Ryan Gosling, je jednou z najočakávanejších premiér roku 2023 a do kín sa dostane 19. júla.

Film Barbie od svojho uvedenia do kín nepochybne výrazne ovplyvnil kultúru a podnietil rozhovory o feminizme, vzťahoch a voľbe životného štýlu.

Čtěte také  Od poličiek s hračkami až na strieborné plátno: 3 úžasné fakty, ktoré treba vedieť o Barbie filme!

Hoci nedostatok ružovej farby môže byť nepredvídaným dôsledkom jeho úspechu, poukazuje na silný vplyv, ktorý môže mať populárna kultúra na náš každodenný život.

Súvisiaci príspevok

Melinda Vlčková