Accueil » Hry » Nájdite 3 rozdiely: Porazte hodiny za 15 sekúnd! Pripraviť, nastaviť, ísť!

Nájdite 3 rozdiely: Porazte hodiny za 15 sekúnd! Pripraviť, nastaviť, ísť!

Uvoľnite v sebe detektíva! Ponorte sa do sveta detailov a vyskúšajte si svoje pozorovacie schopnosti s našou zábavnou a vzrušujúcou hrou Spot the Difference. Nie je to len hra, je to vzrušujúca cesta za objavmi!

Vitajte v našej najnovšej hernej výzve! Táto hra je určená pre tých, ktorí majú bystré oči, radi si všímajú najmenšie rozdiely a majú radi dobré mentálne výzvy.

V našej najnovšej hre vás vyzývame, aby ste našli tri rozdiely medzi dvoma zdanlivo rovnakými obrázkami dievčaťa čítajúceho knihu.

Ale pozor – na splnenie tejto úlohy máte len 15 sekúnd . Ste pripravení?

Výzva

Na prvý pohľad sa zdá, že dva obrázky dievčaťa zabraného do knihy sú rovnaké. Pozrite sa však bližšie – na obrázku sú dômyselne ukryté tri jemné rozdiely.

Vašou úlohou je nájsť ich všetky za 15 sekúnd. Myslíte si, že je to ľahké? Skúste to a uvidíte, či dokážete prekonať čas!

Pravidlá

Pravidlá sú jednoduché: identifikujte tri rozdiely medzi dvoma obrázkami. Nezabudnite však, že rozhoduje čas . Na odhalenie rozdielov máte len 15 sekúnd.

Čtěte také  Rozdielová hra: Vyskúšajte svoje vizuálne schopnosti a nájdite 3 rozdiely za maximálne 25 sekúnd!

Po uplynutí času sa hra skončí a budete musieť začať odznova. Verte nám, nie je to také jednoduché, ako to znie!

(c) Pushup

Prečo hrať túto hru?

Hranie tejto hry nie je len zábava, ale aj skvelý spôsob, ako si precvičiť mozog. Je dokázané, že hry na hľadanie rozdielov pomáhajú zlepšovať pozorovacie schopnosti, sústredenie a koncentráciu.

Navyše uspokojenie z nájdenia všetkých rozdielov je neprekonateľné!

Riešenie

Ale nebojte sa, ak ste narazili – máme pre vás riešenie. Na konci článku uverejníme obrázok so zakrúžkovanými rozdielmi, aby ste si mohli skontrolovať svoje odpovede.

Pokúste sa však nepozerať, kým si hru poriadne nevyskúšate – kde je v tom zábava? Na záver vás pozývame, aby ste sa o túto hru podelili so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Uvidíme, kto najrýchlejšie odhalí rozdiely! A nezabudnite preskúmať naše ďalšie hry. Pravidelne uverejňujeme nové výzvy vrátane rozdielových hier, úloh typu „spoznaj zvláštneho“ a hádaniek typu „nájdi skrytý predmet“.

Čtěte také  Sieťok mozgového testu: Nájdite tri zvláštne B za menej ako 20 sekúnd! Nedajte sa rušiť!

Takže vždy je tu niečo nové, čo otestuje vaše pozorovacie schopnosti. Šťastné hranie!

© pushup

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.