Accueil » Hry » Kto som? Uhádnete celebritu za 60 sekúnd?

Kto som? Uhádnete celebritu za 60 sekúnd?

Ste pripravení na dokonalú tipovaciu hru? Otestujte si svoje vedomosti a zistite, či dokážete identifikovať túto svetoznámu osobnosť za 60 sekúnd. Ste pripravení na túto výzvu?

Vitajte v našej vzrušujúcej hre Kto som?, v ktorej dostanete sériu indícií o svetoznámej osobnosti. Vašou úlohou, ak sa ju rozhodnete prijať, je rozlúštiť nápovedy a zistiť, o koho ide. Začnime!

Prvá nápoveda

Prvé roky života: Osobnosť, o ktorej hovoríme, sa narodila 19. augusta 1946. Pochádza z mestečka Hope, ktoré sa nachádza v južnom štáte Arkansas. Jeho otec zomrel ešte pred jeho narodením a vychovávala ho matka a starí rodičia.

Druhá stopa

Cesta k úspechu: Už v ranom veku prejavil svoj potenciál ako študentský líder, navštevoval Georgetownskú univerzitu a neskôr právnickú fakultu v Yale.

Bol tiež Rhodesovým štipendistom. Jeho politické ambície boli od začiatku jasné, o čom svedčí jeho pôsobenie vo funkcii generálneho prokurátora Arkansasu a neskôr guvernéra Arkansasu.

Tretia stopa

Život v službe: Naša záhadná osobnosť zasvätila väčšinu svojho života službe verejnosti. Je výrečným rečníkom, počas svojho funkčného obdobia sa zaslúžil o zlepšenie hospodárstva a zameral sa na reformu zdravotníctva.

Čtěte také  Vizuálna skúška: Dokážete nájsť 3 nepárne slnečné okuliare za menej ako 25 sekúnd? Dokážu to len orlie oči!

Jeho pôsobenie sa však nezaobišlo bez kontroverzií, jeho odkaz hrozil poznačiť škandál.

Štvrtá stopa

Osobný život : Je ženatý so silnou a vplyvnou ženou, ktorá sa presadila aj v politike. Majú spolu jednu dcéru. Je tiež známy svojou láskou k rýchlemu občerstveniu a hrou na saxofón.

Podarilo sa vám poskladať indície a zistiť, kto je našou záhadnou osobnosťou?

Ak je vašou odpoveďou Bill Clinton , 42. prezident Spojených štátov, potom vám gratulujeme! Úspešne ste vyriešili našu hádanku!

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

A post shared by Clinton Foundation (@clintonfoundation)

Dúfame, že sa vám táto hra Kto som? Je toho ešte veľa. Navštívte našu webovú stránku a zahrajte si ďalšie hry, ako je táto, a zmerajte si svoje vedomosti o svetových osobnostiach.

Nezabudnite sa o túto hru podeliť so svojimi priateľmi a rodinou na sociálnych sieťach a zistite, či ju uhádnu rovnako rýchlo ako vy! Šťastné hranie!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.