Accueil » Hry » Hra na rozdiely: Vyzvite svoje neuróny v tomto školskom období a objavte 3 rozdiely najviac za 30 sekúnd!

Hra na rozdiely: Vyzvite svoje neuróny v tomto školskom období a objavte 3 rozdiely najviac za 30 sekúnd!

Rozkryte svojho vnútorného detektíva s touto fascinujúcou hrou na rozdiely! Zapojte sa do cesty pre váš mozog, objavujte jemné rozdiely a ponorte sa do sveta vzrušujúcich výziev!

Máme pre vás zábavnú, školskú tému výzvu. Dve obrázky zobrazujú typickú scénu detí, ktoré idú do školy. Ale pozrite sa pozorne!

Existujú tri jemné rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami. Myslíte si, že ich všetky nájdete za menej ako 30 sekúnd? Zistime to!

Pripravte sa, nastavte, štartujte!

Skôr ako začnete, ubezpečte sa, že ste v tichom, dobre osvetlenom priestore, kde sa môžete naozaj sústrediť. Budete mať len 30 sekúnd na nájdenie rozdielov, preto každá chvíľa sa počíta. Ste pripravení? Nastavte? Štartujte!

Výzva

Obe obrázky zobrazujú skupinu mladých ľudí, ktorí sa vydávajú do školy, batohy sa hupkajú a smiech duní.

Ale nie je všetko tak, ako by malo byť. V druhom obrázku bolo zmenených tri veci. Dokážete ich všetky nájsť?

(c) pushup

Nápoveda

Máte problém nájsť tieto neuchopiteľné rozdiely? Tu je nápoveda: pozrite sa pozorne na detaily.

Čtěte také  Kto som ja? Uhádni popovú kráľovnú za menej ako 60 sekúnd - dokážete vystúpiť na výzvu?

Rozdiely môžu byť také jemné ako zmena farby, chýbajúci predmet alebo dodatočný detail na jednom obrázku, ktorý nie je prítomný na druhom.

Riešenie

Ste pripravení na riešenie? Uistite sa, že ste sa pokúsili svoj najlepší predtým, než sa posuniete dole! Nižšie zverejňujeme obrázok s vyznačenými všetkými rozdielmi. Ako sa vám darilo?

(c) pushup

Dobrá práca za to, že ste to skúsili – či už ste ich všetky našli alebo nie, dúfame, že ste si výzvu užili!

Zdieľajte a objavujte viac

Páčila sa vám táto hra? Zdieľajte ju so svojimi priateľmi na sociálnych médiách a pozrite, kto dokáže najrýchlejšie nájsť rozdiely! A nezabudnite si pozrieť naše ďalšie hry.

Pravidelne zverejňujeme nové výzvy, vrátane ďalších hier na hľadanie rozdielov, hádanie sa s odlišným predmetom, hry na hľadanie skrytých predmetov a oveľa viac. Vždy je čo objavovať. Veselé hranie!

Súvisiaci príspevok

Daniel
Napísal : Daniel
V pushup snažím vyberať a zdieľať najdôležitejšie informácie súčasnosti, od tém o Qi a testoch osobnosti až po každodenné novinky. Každé ráno sa môžete dozvedieť aj horoskop na daný deň.